O nás

V oblasti poskytování překladatelských služeb působíme bezmála již deset let. Náš přístup se vyznačuje hlavně okamžitou reakcí na požadavky zadavatelů, vysokou kvalitou překladu a dodržením dohodnutých termínů.

Na veškeré e-maily odpovídáme okamžitě, dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a vypracovat rozsahově obsáhlé překlady.

Vysoká kvalita překladu je samozřejmostí. Zpracování každého překladu se skládá z několika kroků, které zabraňují výskytu chyb v překladu a zaručují dodržení požadavků zadavatele.

Stejně důležitým ukazatelem jakým je kvalita překladu je i dodržení dohodnutého termínu. Denně zpracováváme desítky normostran textů a množství krátkých či dodatečných překladů. Můžete se spolehnout, že objednaný překlad dodáme vždy a včas.

Poskytování překladatelských služeb je dnes technologicky velmi rozvinutou oblastí. Při vypracování kvalitního překladu se už nelze obejít bez nejnovějších technologií a softwaru. Jsme schopni pracovat se softwarovými nástroji CAT jako je např. Trados, Transit, Wordfast a další.